Wszystkie informacje o rekrutacji

procedura rekrutacji 2017/2018 oddziały przedszkolne ikonka pdf duza

procedura rekrutacji 2017/2018 do klasy 1  ikonka pdf duza

.

OŚWIATA W LEŚNICY W 2017r.

reforma edu

rok szk 2017 2018  telefony

KALENDARZ ROK SZKOLNY 2017-2018

OBIADY, maj 2018 - Ogłoszenie!

Opłata za obiady za miesiąc maj 2018r wynosi 108zł. Dużo dzieci ma nadpłaty w płatnościach za obiadyPod numerem telefonu 71 798 68 55 w.113 można uzyskać informację jaką kwotę należy wpłacić, bądź złożyć zapytanie meilowo na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

.

.ikonka pdf duzaUMOWA pobierz,
REZYGNACJA pobierz, Aneks do obiadów

Szanowni Rodzice

W ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania Wrocławską Oświatą został utworzony portal oświatowy www.edu.wroclaw.pl Portal jest miejscem wymiany aktualności oraz informacji o ofercie szkół i placówek oświatowych, a także udostępniania usług elektronicznych dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

Po zalogowaniu na portal, korzystając z utworzonych kont będzie możliwe korzystanie z dziennika elektronicznego, zasobów biblioteki szkolnej, platformy edukacyjnej czy też udział w rekrutacji do szkół.

Uczniowie i rodzice mogą mieć tworzone konta na portalu po złożeniu wniosku oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Uczniowie mogą wystąpić z wnioskiem o wydanie i personalizację elektronicznej karty identyfikacyjnej wraz ze zgodą na przetwarzanie ich danych osobowych.Tworzenie kont będzie odbywało się sukcesywnie, po zebraniu przez sekretariat szkoły zgody od rodziców.

MOŻNA SKŁADAĆ NASTĘPUJĄCE WNIOSKI:         (poniżej pobierz wniosek) ikonka pdf duza

1. WNIOSEK O UTWORZENIE KONTA UCZNIA NA PORTALU INTERNETOWYM „WROCŁAWSKA EDUKACJA”
  2. WNIOSEK O UTWORZENIE KONTA RODZICA  NA PORTALU INTERNETOWYM „WROCŁAWSKA EDUKACJA”
  3. WNIOSEK O UTWORZENIE KONTA UCZNIA NA PORTALU INTERN „WE” ORAZ WYDANIE I PERSONALIZACJĘ URBANCARD