VII Dolnoslaski Konkurs Małego Programisty

Etap SzkolnyDSC 9636

I m-ce Ada Śliwa 6a
II m-ce Kajetan Respondek 6b
III mc-e Jakub Dziedzic 6b

Etap wojewódzki

Ada Śliwa 6a 29.04.2017 została finalistką Dolnośląskiego Konkursu Małego Programisty


XIV Dolnośląski Konkurs dla uczniów Szkół Podstawowych zDolny Ślązaczek

Etap szkolny

I m-ce Błażej Pawluk – 6A

II m-ce Rozalia Lazanowicz – 5C

III m-ce Ada Śliwa – 6A, Aleksandra Rabinyak – 6A


Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania w ramach projektu

Cały Wrocław Czyta Dzieciom

wyróżnienie Dominik Kocik – 4D


Międzyszkolny Konkurs Literacki – „Chcecie bajki oto bajka”

III m-ce Gabriela Tarnowska – 4A


Igrzyska Szkół Podstawowych

Wrocław –Zachód

w Tenisie Stołowym

III m-ce Zuzia Żak – 6A

                       Ada Śliwa – 6A

Hanna Ginter – 6B


III Powiatowy Konkurs Interpretacji Wokalnej w ramach XXII edycji Wielkiej Nagrody Wrocławia

wyróżnienie Zuzia Żak – 6A

                                  Ada Śliwa – 6A


Konkurs Plastyczny

„W jesiennych kolorach”

III m-ce Lena Kłak – 2G

wyróżnienie Aleksandra Jendyka – 3A


XIV Dolnośląski Konkurs dla uczniów Szkół Podstawowych zDolny Ślązaczek

Etap wojewódzki

Błażej Pawluk – 6A – laureat z matematyki


Konkurs na opowiadanie historyczne – organizowany przez Wydawnictwo Literatura

II m-ce Błażej Pawluk – 6A


XXIV Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs „Poznajemy Ojcowiznę”

etap wojewódzki

I m-ce Anna Ogiba – 5A

     Anna Jurczak – 6A

     Kamila Smyka – 5A

Awans do ogólnopolskiego finału


XIV Dolnośląski Konkurs dla uczniów Szkół Podstawowych zDolny Ślązaczek

Etap powiatowy

Błażej Pawluk – 6A – finalista z matematyki i języka polskiego


XVII Miejski Konkurs Matematyczny organizowany przez WCDN

Etap szkolny

I m-ce Dawid Panicz – 3C

II m-ce Agata Mikosińska – 3D

III m-ce Dominika Łosek – 3D

IV m-ce Dawid Koszyczarek – 3D


Organizowane przez SKS Dolnośląskie Zawody z Tenisa Stołowego

V m-ce Adam Mazur – 6D

Maciej Krupiński – 6B

Mikołaj Flak – 5D

Kacper Żuraw – 5B


XXXII Konkurs „Moja mała Ojczyzna”

etap wrocławski

I m-ce Anna Ogiba – 5A

     Anna Jurczak – 6A

     Kamila Smyka – 5A


Konkurs Grafiki Komputerowej

„Moje podwórko

w zaczarowanym świecie baśni”.

II m-ce Julia Supińska – 3A


Szkolny Konkurs na Bożonarodzeniową Kartkę Świąteczną

I m-ce Błażej Pawluk – 6A

II m-ce Ada Śliwa – 6A

III m-ce Zuzanna Żak – 6A


Międzyszkolny konkurs literacki „Dziecięca wierszykarnia”

I m-ce Piotr Czudżak – 6B

III m-ce Konrad Kusznir – 3B

wyróżnienie Ida Pankiewicz – 3A

Aleksander Ziółkowski – 6A


Wrocławska Młodzież Recytuje Wrocławskich Poetów – etap szkolny

I m-ce Kamil Łatka – 3C

II m-ce Aleksandra Furgał – 2C

III m-ce Konrad Kusznir – 3B

Kamil Łatka awans do międzyszkolnego etapu


XXIII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy

„Nadodrzańskie Opowieści Starego Wiadrusa”

II m-ce Ada Śliwa– 6A

III m-ce Maja Czeszejko – 4B


XXII Konkurs międzyprzedmiotowy

dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych „Asy z szóstej klasy”

Laureaci pierwszego etapu

Anna Jurczak – 6A

Błażej Pawluk – 6A

Awans do finału


Ogólnopolski Finał Konkursu

Odyseja Umysłu

VI m-ce Fryderyk Król – 2E

                        Mateusz Dembski – 2E

                        Hania Pichlak – 2E

                        Julia Flak – 2F

                        Karolina Nowak – 2F

                        Wiktoria Olaczek – 2F

Szkolny Konkurs Przyrodniczy „Poezja w przyrodzie

przyroda w poezji”

I m-ce Wiktoria Kusznir – 6B

II m-ce Ada Śliwa – 6A

III m-ce Oliwia Grobelna – 6B

Miedzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „ Świat w zimowej szacie”

wyróżnienie Nikola Jurek – 3A

XXIII Olimpiada Kultury Starożytnej Grecji

IV m-ce Leon Nowak – 5A

                        Dominika Dzięgielewska – 5B

Rozalia Lazanowicz – 5C